شرکت تجهیزات پزشکی زیبایی پوست آراد شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه کربوکسی اکو در استانهای مختلف

آنچه در این مقاله میخوانید.....

کربوکسی تراپی چیست؟ کاربردهای دستگاه کربوکسی تراپی carboxy therapy: کربوکسی تراپی چه تاثیری بر حلقه های سیاه اطراف چشم دارد؟کربوکسی تراپی چه تاثیرثی بر ترک های پوستی دارد؟کربوکسی تراپی چه تاثیری بر آلوپسی یا ریزش مو دارد؟روش درمان دستگاه کربوکسی تراپی معرفی دستگاه کربوکسی اکو امکانات دستگاه کربوکسی تراپی اکو مشخصات فنی دستگاه کربوکسی اکومنوی دستگاه کربوکسی اکو قیمت خرید دستگاه کربوکسی اکونحوه خرید دستگاه کربوکسی اکو
خرید دستگاه کربوکسی

خرید دستگاه کربوکسی اکو را می توانید از نمایندگی های معتبر این دستگاه در هرکجای ایران عزیزمان هستید و قصد خرید دستگاه کربوکسی تراپی با هر میزان هزینه را دارید می توانید به راحتی دستگاه مدنظر خود را خریداری نمایید. این روزها با استفاده از اینترنت  با کمی سرچ کردن و جستجو با شرکت های معتبر  که در زمینه دستگاه ها ی کربوکسی کار می کنند خرید ارزان قیمتی را انجام دهید. مشاوران ما شما را در انتخاب بهترین دستگاه کربوکسی یاری خواهند داد .شما هم می توانید از طریق کانال ارتباطی با کارشناسان فروش ما جهت خرید یا مشاوره تماس بگیرید.

کربوکسی تراپی چیست؟

به عمل تزریق گاز co2 در زیر پوست بدن کربوکسی تراپی گفته می شود.شیوه کار در کربوکسی تراپی به این صورت است که گاز بی خطر دی اکسید کربن با استفاده از سوزن بسیاز ظریف در زیر پوست قسمت مورد درمان تزریق می گردد .وجود گاز دی اکسید کربن در زیر پوست سبب افزایش قدرت اکسیژن سازی پوست می گردد و با تحریک بیشترکلاژن سازی و فیبروپلاستها جریان خون شدت بیشتری می یابد .

خرید دستگاه کربوکسی

کاربردهای دستگاه کربوکسی تراپی carboxy therapy:

 1. جوانسازی
 2. کاهش درد
 3. ارولوژی زنان
 4. کاهش ریزش مو
 5. ارتوپدی و روماتولوژی
 6. افزایش گردش خون و اختلالات وریدی-واریس

کربوکسی تراپی چه تاثیری بر حلقه های سیاه اطراف چشم دارد؟

خرید دستگاه کربوکسی

یکی از مهمترین دلایل سیاهی اطراف چشم ضعف در گردش خون است. شبکه مویرگ های پلک پایینی بنا به دلایل مختلفی مسدود می شوند. در شرایط طبیعی، قطرات اشک از چشم ها به بینی سرازیر می شوند اما اگر بنا به دلایلی نظیر آلرژی فصلی، شکستگی بینی و یا انحراف در دیواره بینی انسداد وجود داشته باشد، تخلیه به خوبی صورت نمی گیرد و جریان خون به سمت پلک پایینی کاهش می یابد که منجر به پیدایش نوعی رنگ آبی تیره می شود که معمولا به عنوان درخشش آلرژیک شناخته می شود. عدم اکسیژن رسانی کافی به پوست پلک پایینی باعث می شود این رنگ آبی از طریق پوست نازک چشم مشاهده شود. کربوکسی تراپی منجر به بهبود عملکرد شبکه مویرگی چشم ها و همچنین افزایش لایه کلاژن درمال در پوست اطراف چشم می شود. با تزریق مقدار اندکی از co2 به ناحیه مورد نظر، جریان خون افزایش یافته و عملکرد مویرگ ها بهبود یافته و تاثثیر ماندگاری بر جریان خون می گذارد. این رنگ آبی جای خود را به رنگ صورتی سالم می دهد. بعد از چند جلسه متوالی، پوست شفاف تر می شود که این تاثیر حداقل ۶ ماه باقی می ماند.

کربوکسی تراپی چه تاثیرثی بر ترک های پوستی دارد؟

ترک پوست زمانی رخ می دهد که در اثر کشیدگی بیش از حد پوست، کلاژن پوست تخریب شود. کربوکسی تراپی منجر به تشکیل کلاژن جدید و در نتیجه افزایش ضخامت پوست در بهبود وضعیت ظاهری آن می شود که این امر در اثر بازسازی بستر کلاژن رخ می دهد.

کربوکسی تراپی چه تاثیری بر آلوپسی یا ریزش مو دارد؟

خرید دستگاه کربوکسی

کلیه شرایطی که در اثر مشکل در گردش خون ایجاد می شوند از طریق ساخت عروق خونی جدید و بهبود عملکرد مویرگ های خونی که مهمترین مشخصه کربوکسی تراپی است قابل درمان هستند. کربوکسی تراپی همچنین قادر به درمان آرتروز حاد، مشکلات نعوظ، روماتیسم و سندرم رینود است.

روش درمان دستگاه کربوکسی تراپی

دستگاه کربوکسی دارای یک مخزن گاز دی اکسید کربن است که توسط لوله های پلاستیکی به جریان تنظیم کننده متصل می شود.

سرعت گاز با توجه به میزان انتخاب شده توسط پزشک تنظیم می شود. قبل از خروج گاز یک فیلتر ناخالصی های آن را جدا می کند و از طریق یک سوزن نازک گاز به زیر پوست تزریق می‌شود.

در ناحیه پلک استفاده از کرم بی حسی به منظور کاهش درد توصیه می شود. بعد از تزریق گاز پلک ها متورم می شوند (شبیه کسی که ساعت ها گریه کرده است) ولی 10 دقیقه بعد گاز جذب شده و ظاهر فرد طبیعی می‌شود.

در اسکار و استرچ مارک احساس درد وجود ندارد ولی گاها یک احساس سوزش در زمان تزریق گاز ایجاد می شود که 5 تا 10 دقیقه بعد از بین می‌رود.

برای درمان سلولیت و بافت چربی موضعی چون حجم گاز بیشتری تزریق می شود یک احساس کشش و فشار در موضع احساس می شود. در موضع به مدت 24 ساعت احساس گرما و مور مور شدن وجود دارد که بدلیل افزایش جریان خون می‌باشد.

معرفی دستگاه کربوکسی اکو

دستگاه کربوکسی اکو یکی از دستگاه های بسیار باکیفیت کربوکسی در بازار تجهیزات پزشکی ایران است . این دستگاه به دست توانمند متخصصان و مهندسان تجهیزات پزشکی در کشور عزیزمان ایران ساخته شده است. و یکی از دستگاه های است که کیفیت های لازم جهت صادرات به سایر کشورها را دارا می باشد.ما می توانیم این محصول را در مقیاس بالا جهت صادرات تولید کرده و به سایر کشورهای دنیا ارسال کنیم.

امکانات دستگاه کربوکسی تراپی اکو

خرید دستگاه کربوکسی

امکانات دستگاه کربوکسی تراپی در میزان کیفیت یک دستگاه تاثیر به سزای داشته و در هنگام خرید دستگاه کربوکسی حتما از فروشنده اطلاعات لازم و کافی را کسب نمایید. امکانات د ستگاه کربوکسی آکوا

 1. قابلیت تزریق با دقت 1cc
 2. قابلیت تنظیم فشار به صورت دیجیتالی با دقت ۱ میلی بار
 3. -دارای فیلتر ۵ میکرون برای جذب رطوبت و ذرات معلق
 4. دارای سیستم UV برای استریل کردن گاز
 5. گرم کردن گاز تزریقی تا درجه حرارت محیط
 6. کاربری ساده و راحت با توجه به طراحی خوب نرم افزار
 7. دارای سیستم کالیبراسون فشار گاز به صورت آنلاین
 8. -تعریف۳۲ اندیکاسیون در ۷ گروه اصلی
 9. دارای صفحه تاچ ده اینچ رنگی

مشخصات فنی دستگاه کربوکسی اکو

 • میزان فشار گاز ورودی:۱تا ۲۴۰ بار
 • -میزان فشار خروجی :۱۵۰ میلی بار تا ۵۵۰ میلی بار
 • حجم گاز خروجی: از یک سی سی به بالا
 • ابعاد دستگاه:۱۱۵*۳۷*۳۷ سانتی متر
 • -وزن بدون کپسول: ۲۰ کیلوگرم
 • وزن با کپسول : ۳۰ کیلوگرم
 • ولتاژ: ورودی ۲۲۰ولت
 • -توان مصرفی: ۱۵۰ وات درماکزیمم مصرف و ۲۰ وات در حالت عادی

منوی دستگاه کربوکسی اکو

خرید دستگاه کربوکسی
خرید دستگاه کربوکسی

قیمت خرید دستگاه کربوکسی اکو

قیمت خرید دستگاه کربوکسی با توجه به کیفیت دستگاه و امکانات بکار رفته در آن متفاوت می باشد دستگاه کربوکسی الکسی نیز با توجه به کیفیت دستگاه و امکانات آن باید گفت بسیار مناسب می باشد شما هم جهت اطلاع از قیمت می توانید با کانالهای ارتباطی ما تماس بگیرید یا با شماره 09120485587 ارتباط برقرار کنید .

نحوه خرید دستگاه کربوکسی اکو

خرید دستگاه کربوکسی آکوا می توانید به راحتی از طریق اینترنت انجام دهید. مجموعه بازرگانی بی یو کو تلاش کرده که نهایت رضایت مشتریان خود را جلب نمایید. چون ما بر این اعتقاد هستیم که مشتری عضوی از خانواده ماست . بنابراین باید نهایت تلاش خود را جهت رضایت مشتریان عزیزمان بکار بگیریم. و خریدی لذت بخش را بر ایشان فراهم کنیم .

بعد از ثبت درخواست شما عزیزان ، دستگاه به آدرس شما ارسال می شود و بعد از 3-4 روز کاری دستگاه بدست شما خواهد رسید .دستگاه دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

صنوبر اسماعیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صنوبر اسماعیلی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120485587

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: skinbeautyco@

instagram icon اینستاگرام: beauty.co20@

email icon ایمیل: info@zibadastgah.com

شرکت تجهیزات پزشکی زیبایی پوست آراد شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *