دستگاه کربوکسی مدایون

دستگاه کربوکسی تراپی قیمت

دستگاه کربوکسی تراپی قیمت

دستگاه کربوکسی تراپی قیمت

دستگاه کربوکسی چیست؟

دستگاه کربوکسی وسیله تزریق گاز co2 به لایه های زیرین پوست می باشد. در واقع این روش به نوعی از شیوه درمانی دمزوتراپی استفاده می نمایید. در این روش با تزریق گاز دی اکسید کربن به لایه های زیرین پوست (بسته به نوع درمان عمق تزریق متفاوت می باشد) موجب افزایش خون رسانی و گردش خون در ناحیه مورد درمان شده و پوست در واکنش به کمبود اکسیژن، میزان اکسیژن را در ناحیه مورد درمان افزایش می دهد این عکس العمل موجب کلاژن سازی و جوانسازی بافت پوست می گرد.

کاربردهای دستگاه کربوکسی تراپی

دستگاه کربوکسی تراپی قیمت

از کر بوکسی تراپی برای درمانهای مختلف استفاده می گردد. از جمله درمان تیرگی اطراف چشم یا قسمت های مختلف بدن،بهبود ظاهری استرچ مارکها، برطرف کردن چین و چروک و جوانسازی پوست بدن،لیفت و سفت کردن پوست،کاهش دتوده های چربی موضعی در قسمت های مختلف بدن،جلوگیری از ریزش مو و کمک به رویش مجدد آنها، درمان درد مفاصل، درمان پیسویازیس، و درمان و زیبایی در حوزه زنان از جمله کاربردهای مختلف دستگاه کربوکسی تراپی می باشد.

آشنای با دستگاه کربوکسی مدایون(+S)

دستگاه کربوکسی تراپی قیمت

دستگاه کربوکسی مدایون ساخت یکی از تولید کنندگان حوزه تجهیزات پزشکی با همین نام می باشد. این مدل دستگاه یکی از برترین مدل های برتر نه تنها در ایران بلکه در سطح بین المللی می باشد. دستگاه کربوکسی +S (اس پلاس) د ومین دستگاه کربوکسی در دنیا می باشد که مجهز به هندپیس تزریق می باشد. علاوه بر این برتری فوق العاده دستگاه کربوکسی مدایون دارای منوی بسیار کاربر دی می باشد که کار را برای کاربران بسیار راحت و مثمر ثمر کرده است.

مشخصات اختصاصی دستگاه کربوکسی مدایون

دستگاه کربوکسی تراپی قیمت

روش کار با دستگاه کربوکسی مدایون بسیار راحت می باشد و این بواسطه منوی دستگاه امکان پذیر شده است. در منوهای دستگاه بیش از ۲۰ برنامه و پروتکل های کاربردی قر ار داده شده است. که کاربر تنها کافی ایست که ناحیه مورد درمان را انتخاب کند و کلیه تنظیماتت به صورت هوشمندانه انجام می پذیرد.

دستگاه کربوکسی مدایون مجهز به پروب واژینال تخصصی همراه با شلنگ مخصوص می باشد. که بر ای حوزه زنان کاربرد دارد و پزشکانی که در زمینه تخصصی زنان کار می کنند می توانند از قطعه ارزشمند بهره ببرند.

دستگاه دارای سیستم هوشمند مانیتورینگ گاز ورودی می باشد . سیستم کالبیراسیون اتوماتیک می باشد.

دستگاه کربوکسی تراپی قیمت
 • امکان تزریق با دقت۱cc
 • – تنظیم اتوماتیک فشار تزریق
 • امکان تنظیم دمای گاز خروجی
 • امکان تنظیم دیجیتالی حجم گاز
 • تنظیم دیجیتالی سرعت تزریق گاز
 • مجهز با استریل کننده گاز
 • برنامه تزریق خودکار و دستی
 • سیستم خودکار تخلیه هوای اضافی
 • تزریق با استفاده از پدال و یا هندپیس
 • دارای محفظه نگهداری کپسول گاز
 • دارای کپسول ۵ لیتری

دستگاه کربوکسی تراپی قیمت

دستگاه کربوکسی تراپی قیمت

قیمت قوزبند طبی پاک سمن با توجه به کیفیت فوق العاده ای که این دستگاه دارد بسیار ارزان و مناسب می باشد. بدلیل نوسانات قیمت باید به صورت روزانه استعلام قیمت شود.

در صورتی که در مورد انتخاب دستگاه کربوکسی در مدل های مختلف سوالی دارید یا قصد خرید مدل های مختلف دستگاه کربوکسی را دارید مخی توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چنانچه جهت تجهیز کلینیک خود نیاز به کمک و مشاوره دارید می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید تا بهترین محصولات بازار ایر ان را به شما معرفی نمایند.دکمه بازگشت به بالا